Kurumsal anlamda, 7’den 70’e her kesimin zihinlerini bilgiyle, kalplerini inançla, heyecanla, vatan ve millet sevgisiyle doldurmak için çaba gösteriyoruz.

Bizler bu kadim topraklarda bilimde, sanatta, edebiyatta ve teknolojide bir taraftan yeni İbn-i Sinalar, Farabiler, İbn-i Haldunlar, Harezmiler ve Birunileri yetiştirirken diğer taraftan bu cennet vatanımızı korumak için, yeni Sultan Alparslanlar, Ertuğrul Gaziler, Fatih Sultan Mehmetler, Ulubatlı Hasanlar, Seyit Onbaşılar ve Ömer Halis Demirler yetiştirmek zorundayız.

Bu toprakların insanlarına gönülden gönüle sevgi tohumları eken Yunus Emreler, Mevlanalar, yetiştirebilmek adına elimizdeki tüm imkânları kullanarak; milli ve manevi değerlerine bağlı, inancı uğruna, bayrağı ve vatanı uğruna her türlü fedakârlığı yapabilecek nesiller yetiştirmek için gece gündüz çalışmaya kararlıyız.

Bu amaçla, bu gayeyle HaydiYaris.com sitesini kurduk. Milli ve manevi değerleri öğreneceğimiz, sosyo-kültürel açıdan gelişmemize katkı sağlayacak, kaliteli ve nitelikli kitapların yer alacağı yarışmalar düzenleyerek biz de bu gelişime katkı sunmak istiyoruz.

Ülkemiz ve geleceğimiz adına bu süreçte katkı sağlamak isteyen tüm kamu, özel ve sivil kuruluşlar da platformumuzu kullanarak ödüllü yarışmalar düzenleyebilirler.

HaydiYaris.com sitesi, ödüllü, online kitap okuma yarışması, fotoğraf yarışması, masal yarışması, makale yarışması ve benzeri yarışmaları düzenleyebileceğiniz bir platformdur.

Bilim çağında, gelişen teknolojiyi en etkin bir biçimde kullanarak gelecek nesilleri eğitimli, donanımlı, bilgiye açık, okuyan, düşünen, yorumlayan ve hayal eden bireyler haline getirmek amacıyla böyle bir proje hayata geçirilmiştir.

Siz de bu projede yer almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz…